Promocja hotelu w internecie. Wiedza, szkolenia, warsztaty.

Warsztaty w hotelu

Spotkanie poświęcone promocji Twojego obiektu. Więcej »

Raport online

Analiza sytuacji marketingowej Twojego hotelu. Więcej »

Nowa strona hotelu

Koordynacja działań przy prawidłowej budowie strony. Więcej »

Stała współpraca

Regularne wsparcie merytoryczno - operacyjne. Więcej »

Zapraszam na dwa spotkania z marketingiem online

27 listopada 2019, kategorie: Strategie i Case Study    

Zapraszam na dwa grudniowe spotkania z marketingiem internetowym w hotelarstwie. Wydarzenia, jakie będę miał przyjemność poprowadzić, organizowane są przez grupę Hotele Plus.

Spotkania odbędą się w Krakowie, w Hotelu Witek. Poświęcone będą reklamie w systemie Facebook Ads oraz tematom związanym z content marketingiem. Szczegóły prezentuję poniżej.

Facebook Ads – 3 grudnia 2019, wtorek

Podczas tego spotkania skoncentrujemy się na Facebooku oraz możliwościach, jakie daje jego system reklamowy. Powiemy zarówno o skutecznej komunikacji „organicznej” jak i budowaniu płatnych zasięgów z wykorzystaniem platformy oraz mediów Facebooka.

Oprócz prezentacji przykładów udanych działań komunikacyjnych przeprowadzimy warsztaty, podczas których nauczymy się zakładać i prowadzić kampanie reklamowe na FB. To temat niezwykle istotny – zdecydowanie zbyt mało obiektów decyduje się wciąż na wykorzystywanie możliwości reklamowych Facebooka. Tymczasem zasięgi organiczne z każdym rokiem spadają – warto więc reagować.

O tym, jak to robić powiemy sobie już 3 grudnia 2019. Na spotkanie zapisać się można odwiedzając stronę szkolenia »

Content marketing – 10-11 grudnia 2019, wtorek – środa

Podczas tego 2-dniowego spotkania poruszmy wszystkie tematy związane z zarządzaniem treściami online: zarówno wytwarzanymi przez nas (lub kupowanymi), jak i „otrzymanymi” choćby od Gości. Spraw z tym związanych jest mnóstwo: strona internetowa, pozycjonowanie, treści w kampaniach reklamowych, odpowiedni wybór stron zewnętrznych, opinie Goście itd.

Podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania – również tutaj połączymy teorię z praktyką. Zaprezentuję narzędzia, z których korzystam podczas codziennej pracy z tzw. kontentem. To również świetna okazja na to, aby poznać nowości w branży!

Na spotkanie zapisać się można odwiedzając stronę szkolenia »

Do zobaczenia w Krakowie!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Budżet marketingowy hotelu: 7 nieoczywistych punktów

Przygotowując budżet marketingowy hotelu na kolejny rok często o nich zapominamy. To wydatki, które nas zaskakują lub pomysły, na które...

Zamknij

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!