Zapraszamy

Już kilkuset hotelarzy skorzystało z usług Marketinghotelu.pl

Kontakt z nami

Marketinghotelu.pl to projekt rozwijany przez Krzysztofa Stęplowskiego, eksperta w dziedzinie skutecznej promocji hoteli w internecie.

Od 2012 roku z usług Marketinghotelu.pl skorzystało kilkuset hotelarzy uczestniczących w szkoleniach otwartych lub zamkniętych warsztatach. Wybrane referencje znajdują się na stronie.

Współpracując z hotelarzami stawiamy na wiarygodność, przejrzystość i lojalność. Nasi klienci utrzymują z nami kontakt długo po realizacji usługi – jest to dla nas wyróżnienie i powód do dumy.

Jak wygląda współpraca?

Proponujemy kilka podstawowych form współpracy:

  • Szkolenia otwarte, organizowane w różnych lokalizacjach
  • Warsztaty wewnętrzne, organizowane w hotelu i jemu poświęcone – dowiedz się więcej »
  • Raporty online dla działających obiektów omawiające sytuację hotelu wraz z sugestiami – dowiedz się więcej »
  • Strategie dla nowych obiektów, pozwalające skuteczne debiutować na rynku – dowiedz się więcej »
  • Wsparcie przy tworzeniu nowej strony internetowej, najważniejszego narzędzia komunikacji marketingowej – dowiedz się więcej »
  • Stała współpraca – wsparcie przy realizacji działań marketingowych obiektu – dowiedz się więcej »

Mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem Stęplowskim każdemu potencjalnemu zleceniodawcy poszukującemu profesjonalnego kontrahenta, z dogłębną znajomością tematu, nastawionego na wspólny sukces.

Hotel Eden Mielno SPA

Wszystkim obiektom hotelarskim poszukującym profesjonalnych usług doradczych z zakresu wszelkiego rodzaju działań marketingowych pragniemy zarekomendować współpracę z Panem Krzysztofem Stęplowskim.

Pałacyk Otrębusy

Co zyskujesz?

Stawiamy na wiedzę w jej praktycznym wymiarze, co spotyka się z doskonałym przyjęciem przez hotelarzy. Podczas szkoleń i warsztatów prezentujemy konkretne narzędzia i rozwiązania , które mogą podnieść sprzedaż obiektu hotelowego.

Wszystko to prezentujemy mając świadomość specyfiki pracy w naszej branży oraz budżetów, jakimi dysponują hotelarze. Współpracując z nami otrzymasz:

Wiedzę

Uwzględniającą aktualne trendy i nowości w promocji hotelu w internecie.

Przykłady

Propozycje konkretnych rozwiązań promocyjno - sprzedażowych w hotelarstwie.

Narzędzia

Najczęściej darmowe, dostępne online i łatwe w użyciu, pomagające w prowadzeniu promocji.

Krzysztof Stęplowski

W 2005 ukończył studia socjologiczne, gdzie zajmował się społecznościami internetowymi. Jest absolwentem studium Public Relations we Wrocławiu. Od kilku lat zajmuje się marketingiem online w hotelarstwie. W latach 2009 – 2012 współtworzył i realizował strategię obecności sieci Qubus Hotel w internecie.

Od roku 2012 pomagał ponad stu obiektom w tworzeniu skutecznych działań marketingowo – sprzedażowych. Częsty prelegent podczas konferencji hotelarskich i spotkań branżowych.

Regularnie publikuje w magazynach branżowych – Hotelarzu, SPA Inspirations, Rynku Turystycznym, Świecie Hoteli. Prowadzi bloga eksperckiego Marketinghotelu.pl, wykłada podczas zajęć organizowanych w ramach Akademii Hotelarza.

Krzysztof Stęplowski

Krzysztof Stęplowski


Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, przygotujemy propozycję oferty lub program spotkania.

Dołącz do nas na Facebooku

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!