Promocja hotelu w internecie. Wiedza, szkolenia, warsztaty.

Warsztaty w hotelu

Spotkanie poświęcone promocji Twojego obiektu. Więcej »

Raport online

Analiza sytuacji marketingowej Twojego hotelu. Więcej »

Nowa strona hotelu

Koordynacja działań przy prawidłowej budowie strony. Więcej »

Stała współpraca

Regularne wsparcie merytoryczno - operacyjne. Więcej »

Cztery spotkania z hotelowym marketingiem – tu warto być

12 września 2014, kategorie: Pozostałe tematy    

Zaczyna się jesienny sezon konferencji i spotkań adresowanych do naszej branży. Wybraliśmy cztery, na których będziemy, i które rekomendujemy.

Hotel Marketing Conference

Poznań, 30 września, w ramach Targów Wyposażenia Hoteli Invest Hotel. Event organizowany przez Profit Room z gościnnym udziałem m.in. specjalistów z Google.

W programie m.in. wystąpienia i dyskusje związane z reklamą hotelu w Google, Revenue Managementem, tworzeniem nowoczesnych i skutecznych stron hotelowych. Wydarzenie, na którym bez wątpienia warto być. Szczegóły na stronie www.hotel-marketing.pl

728x90

Facebook Hotel Mixer

Poznań, 1 października, w ramach Targów Wyposażenia Hoteli Invest Hotel. Dzień po Hotel Marketing Conference zapraszamy na dzień z reklamą na Facebooku. Event organizowany przez Marketinghotelu oraz Hostea.

W programie m.in. podsumowanie roku 2014 w marketingu hoteli na Facebooku, nowe sposoby budowania zasięgu, pozyskiwania ambasadorów marki oraz peowadzenia komunikacji z goścmi właśnie za pomocą Facebooka. Szczegóły na stronie www.investhotel.pl

Akademia Hotelarza na World Hotel

Warszawa, 17 września, w ramach targów World Hotel. Spotkanie organizowane przez Akademię Hotelarza oraz Horwath HTL. W programie dwa tematy: „Efektywne inwestowanie w obiekt hotelowy” oraz „Promocja hotelu 2014 / 2015 – trendy i prognozy” (prowadzi Krzysztof Stęplowski z Marketinghotelu.pl).

Szansa na podsumowanie najważniejszych nowości w marketingu hoteli roku 2014 oraz wskazanie trendów, które mogą decydować o sukcesie AD 2015. Szczegóły na stronie www.worldhotel.pl

Zjazd Dyrektorów Hoteli

Bydgoszcz, 8 – 10 października, Hotel Pod Orłem. Piąta edycja ambitnego eventu kierowanego do osób związanych z hotelami niezależnymi. Możliwość spotkania i omówienia sytuacji tej szczególnej branży.

Szczególnie polecamy wystąpienia Krzysztofa Stęplowskiego z Marketinghotelu.pl:

  • Pakiet usług Google – internetowy niezbędnik hotelowego marketingu. Jak wykorzystać dane i narzędzia Google do zwiększenia dochodów hotelu?
  • Nowości w sprzedaży online – Facebook sprzedaje, czyli Menedżer Reklam i Power Editor w praktyce

Zapraszamy na stronę www.dyrektorhotelu.com

Przeczytaj poprzedni wpis:
Newsletter hotelu na Facebooku? To jest możliwe!

Facebook od jakiegoś czasu udostępnia zupełnie nowe formy budowania zasięgu. Również te oparte na listach mailingowych. Jak je tworzyć i...

Zamknij

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!